ALT Kuehne+Nagel | 30 lat w Polsce

Świętujemy dla innych!

Weź udział w krótkim quizie. Odpowiedz poprawnie na 8 pytań ułożonych na podstawie serii faktów o działalności Kuehne+Nagel w Polsce, a my wesprzemy jedną z trzech organizacji dobroczynnych. Do rozdysponowania mamy 60 000 zł.

Podziel z nami nasz tort urodzinowy i wypełnij quiz już dzisiaj!

Rozpocznij quiz

Podaj adres e-mail:

{{ formErrorMessage }}

Pytanie {{ quizStepQuestion + 1 }}/{{ quizQuestions.length }}

{{ currentQuestionData.question }}

{{ isShowHint ? 'Zamknij podpowiedź' : 'Podpowiedź' }} Kuehne+Nagel

{{ currentQuestionData.questionHint }}

Błędna odpowiedź.

Prawidłowa odpowiedź!

O tak, nie mogło być inaczej!

Twoja znajomość Kuehne+Nagel jest imponująca
i właśnie przyczyniła się do wsparcia organizacji dobroczynnej.

Ajjj... A było już tak blisko.
Nic straconego!

Spróbuj jeszcze raz!

Twój wynik: {{ answers.valid.length }}/10.

Zabrakło: {{ Math.abs(answers.invalid.length - 2) }}.

Aktualny podział środków:

Stowarzyszenie
UNICEF Polska

{{ getOrganisationPiceOfCake('unicef') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('unicef') }}%

Akademia
Przyszłości

{{ getOrganisationPiceOfCake('akademia_przyszlosci') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('akademia_przyszlosci') }}%

Szlachetna
Paczka

{{ getOrganisationPiceOfCake('szlachetna_paczka') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('szlachetna_paczka') }}%

Wybierz, która organizacja jest najbliższa Twojemu sercu?

Organizacje dobroczynne na które możesz oddać swój głos:

UNICEF

Stowarzyszenie UNICEF Polska

UNICEF od 75 lat ratuje życie dzieci, broni ich praw i pomaga im wykorzystać potencjał, jaki posiadają. W najtrudniejszych miejscach na świecie, dociera do najbardziej pokrzywdzonych dzieci. Przed, w trakcie i po kryzysach humanitarnych jest na miejscu niosąc ratującą życie pomoc i nadzieję dzieciom i ich rodzinom. Realizuje nie tylko działania pomocowe, ale także edukacyjne. W Polsce UNICEF pracuje ze szkołami i samorządami, aby prawa dziecka były zawsze przestrzegane, a głos młodych ludzi słyszany i respektowany. Organizacja jest apolityczna i bezstronna, ale nigdy nie pozostaje obojętna, gdy chodzi o obronę praw dzieci i zabezpieczenie ich życia i przyszłości.

Posłuchaj podcastu →
Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości to organizacja pożytku publicznego powstała w 2003 r. z inicjatywy Stowarzyszenia WIOSNA. Pomaga dzieciom, które w siebie nie wierzą i mają niską samoocenę. Hasło przewodnie Akademii to "głowa do góry!". Celem Akademii jest pomoc dzieciom w usamodzielnieniu się i pokonywaniu dotychczasowych trudności, aby z podniesioną głową patrzyły w przyszłość oraz realizowały swój potencjał, swoje marzenia i aspiracje. Akademia Przyszłości jest siostrzanym projektem Szlachetnej Paczki.

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Projekt bazuje na pracy Darczyńców, którzy przygotowują dedykowaną pomoc z Wolontariuszami, szukającymi Rodzin w potrzebie. Inicjatywa Szlachetnej Paczki powstała w 2001 r. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów społecznych w Polsce.

Posłuchaj podcastu →

Twoja wiedza przyczyniła
się do wsparcia:

{{ selectedCharity.data.title }}

Cieszymy się, że świętujesz
z nami dla innych!

Aktualny podział środków:

Stowarzyszenie
UNICEF Polska

{{ getOrganisationPiceOfCake('unicef') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('unicef') }}%

Akademia
Przyszłości

{{ getOrganisationPiceOfCake('akademia_przyszlosci') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('akademia_przyszlosci') }}%

Szlachetna
Paczka

{{ getOrganisationPiceOfCake('szlachetna_paczka') }} zł

{{ getOrganisationPercentPiceOfCake('szlachetna_paczka') }}%

To pracownicy, klienci, partnerzy i wszyscy sympatycy firmy tworzą Kuehne+Nagel w Polsce. Posłuchaj podziękowań i życzeń prezesa, Wojciecha Sienickiego, z okazji obchodów 30-lecia działania firmy w Polsce.

Obrazek | Fakt 30

Fakt #30

Teraz historię tworzymy my, lokalizacje Kuehne+Nagel w Polsce świętowały okrągłe urodziny w różny sposób. Podczas celebracji jubileuszu koncentrowaliśmy się na tym, aby ten czas był wyjątkowy dla firmy i wszystkich pracowników oraz dla otoczenia biznesowego.

Obrazek | Fakt 29

Fakt #29

Aplikacje, które funkcjonują w Kuehne+Nagel w Polsce to nie tylko te dla klientów jak – myKN czy seaexplorer. Oprócz nich istnieją również te dedykowane pracownikom. Pełnią one rolę edukacyjną, rozwojową lub usprawniają procesy.

Obrazek | Fakt 28

Fakt #28

Firma to ludzie

Bez zaangażowanych i pełnych pasji pracowników nie byłoby Kuehne+Nagel Polska. To dzięki nim od 30 lat dzień po dniu pniemy się w górę. Doceniamy ich wkład w rozwój firmy, dlatego dbamy o to, aby oferta benefitów pracowniczych była jak najbardziej różnorodna. Zobacz, co im oferujemy.

Obrazek | Fakt 27

Fakt #27

Pomaganie mamy w DNA

Jako Kuehne+Nagel od lat wspieramy organizacje pozarządowe w Polsce. Wspólnie z nimi organizujemy wiele inicjatyw na rzecz różnych grup społecznych, wspieramy także oddolne działania pracowników. Zobacz, jak to robimy.

Obrazek | Fakt 26

Fakt #26

W Kuehne+Nagel ciągłe uczenie się i doskonalenie to sprawdzony sposób na rozwój pracowników i organizacji. Realizujemy to poprzez uczenie się w działaniu, uczenie się od innych, a także poprzez dedykowane szkolenia.

Obrazek | Fakt 25

Fakt #25

Od 2021 roku tworzymy podcasty logistyczne ze specjalistami w naszej branży. Cykl podcastów Kuehne+Nagel nazywa się „Kawa z logistykiem”.

Obrazek | Fakt 24

Fakt #24

W Kuehne+Nagel chętnie dzielimy się ekspercką wiedzą z klientami i wszystkimi zainteresowanymi. Organizowane są bezpłatne webinaria, podczas, których prezentowane są ważne zmiany na rynku logistycznym oraz istotne zagadnienia dotyczące najważniejszych tematów logistycznych.

Obrazek | Fakt 23

Fakt #23

W Kuehne+Nagel wdrażamy szereg certyfikatów, wspierających zarządzanie operacyjne w lokalizacjach firmy. Pozwalają one poświadczyć wysoką jakość świadczonych usług i zagwarantować bezpieczny i wydajny przewóz ładunków dla różnych sektorów gospodarki.

Obrazek | Fakt 22

Fakt #22

Branża logistyczna posiada specyficzną terminologię i wiele skrótów, które ułatwiają i standaryzują pracę. Warto się z nimi zapoznać. Od 2017 roku rozwijamy słownik logistyczny oraz listę skrótów logistycznych. W słowniku opisanych zostało prawie 200 terminów, a w liście skrótów ponad 275 akronimów.

Obrazek | Fakt 21

Fakt #21

W lutym 2020 roku Zarząd Kuehne+Nagel w Polsce powołał Komitet CSR. Nasi pracownicy, pasjonaci społecznej odpowiedzialności biznesu, reprezentanci jednostek biznesowych, opracowują inicjatywy i strategię zrównoważonego rozwoju na najbliższe lata. W obrębie działań Komitetu są między innymi lokalne inicjatywy, których pomysłodawcami są pracownicy Kuehne+Nagel. To dzięki ich inspiracjom i ich osobistemu zaangażowaniu wspieramy m.in.: Szlachetną Paczkę, Fundację „Dar Szpiku”, Akademię Przyszłości czy zbiórkę butów i odzieży organizowaną przez firmę WoshWosh.

W Kuehne+Nagel dbamy ludzi i otoczenie kierując się hasłem #TogetherWeAreStroneger.

Obrazek | Fakt 20

Fakt #20

Na każdym etapie współpracy nasi klienci i partnerzy mogą wyrażać opinię o usługach i serwisie spółki. Wszystkie oceny są przekazywane dyrektorom poszczególnych działów, a te negatywne natychmiastowo analizowane. Wnioski z każdej opinii są uwzględnione w projektowaniu wszelkich procesów w naszej firmie.

Obrazek | Fakt 19

Fakt #19

Transport kolejowy jest alternatywą dla połączeń morskich i lotniczych. Pozwala zachować równowagę między czasem tranzytu a kosztami transportu. Kolej jest także jedną z najbardziej zrównoważonych gałęzi transportu.

Obrazek | Fakt 18

Fakt #18

Z zdrowym ciele zdrowy duch – to hasło przyświeca także pracownikom Kuehne+Nagel. Najlepszą receptą na zdrowie jest ruch, dlatego aktywnie włączamy się w inicjatywy sportowe.

Obrazek | Fakt 17

Fakt #17

Kuehne+Nagel od lat tworzy dedykowane produkty dla różnych branży, takich jak m.in. automotive, aerospace, farmacja i opieka zdrowotna, czy high-tech. Usługi te muszą spełniać wymagania jakościowe oraz posiadać specjalistyczne certyfikacje, aby zapewnić bezpieczne warunki przewozu i magazynowania.

Obrazek | Fakt 16

Fakt #16

Nowoczesny i wydajny łańcuch dostaw nie jest możliwy bez wprowadzania inwestycji w obszary IT i nowe technologie, takie jak automatyzacja i robotyka. W dzisiejszych czasach, bez tego nie można mówić o generowaniu wartości. Logistyka kontraktowa jest idealną przestrzenią do wdrażania nowych technologii, które umożliwiają wzrost produktywności i podnoszą jakości współpracy.

Obrazek | Fakt 15

Fakt #15

Pierwszy magazyn Kuehne+Nagel w Polsce został otwarty w czerwcu 1997 r. w Gądkach. Wcześniej korzystaliśmy z obiektów dzierżawionych. Pierwszymi klientami Kuehne+Nagel były firmy z branży High Tech, Automotive, Industrial. Wielu z nich pozostało z nami do dziś.

Obrazek | Fakt 14

Fakt #14

Transport i magazynowanie produktów wysoko wrażliwych, jakimi są produkty farmaceutyczne i medyczne wymagają odpowiednich procedur. KN PharmaChain to rozwiązanie Kuehne+Nagel, które umożliwia bezpieczną i kompleksową obsługę tych towarów z wykorzystaniem transportu lotniczego, morskiego i drogowego, posiadając tym samym dedykowaną ofertę usług w zakresie logistyki kontraktowej. Bezpieczeństwo łańcuchów dostaw jest priorytetem. Stosujemy szereg rozwiązań, usprawniających transport oraz ograniczających możliwość wystąpienia niepożądanych sytuacji.

Obrazek | Fakt 13

Fakt #13

Niezależnie od tego, czy celem naszych klientów jest redukcja emisji dwutlenku węgla, czy osiągnięcie neutralności węglowej, zespoły Kuehne+Nagel są gotowe dostarczać zrównoważone rozwiązania w zakresie transportu lotniczego na całym świecie.

Obrazek | Fakt 12

Fakt #12

Czy operator logistyczny może być neutralny klimatycznie?

Kuehne+Nagel dąży do naturalności węglowej i stawia na neutralizację dwutlenku węgla poprzez unikanie emisji CO2, ich redukcję i kompensację w usługach transportowych i logistycznych. Oprócz tego, że sami dążymy do neutralności węglowej i bezemisyjności, oferujemy klientom rozwiązania ograniczające ślad węglowy w ich łańcuchach dostaw.

Obrazek | Fakt 11

Fakt #11

Pierwsza aplikacja mobilna na telefony z oprogramowaniem iOS powstała w Polsce w 2012 r. pod nazwą KN Login i jej funkcjonalnością było monitorowanie transportu. Narzędzie KN Login funkcjonowało w Kuehne+Nagel do 2021 r., obecnie wszyscy klienci korzystają z odświeżonej wersji systemu, który nazywa się myKN.

Obrazek | Fakt 10

Fakt #10

Strategia Kuehne+Nagel dotycząca fuzji i przejęć jest i zawsze była zorientowana na zwiększanie udziału w rynku, tworzenie synergii oraz pogłębianie wiedzy branżowej. Dzięki realizacji tych założeń, jesteśmy w stanie dostarczać klientom rozwiązania, które nie były by możliwe, gdybyśmy działali w pojedynkę.

Obrazek | Fakt 9

Fakt #9

Czy wiecie, że we Wrocławiu jest jedna z 8 globalnych wież kontrolnych Kuehne+Nagel do zarządzania logistyką zintegrowaną? Pojęcie logistyka zintegrowana to polski odpowiednik angielskiego zwrotu „Integrated Logistics”. W praktyce określa produkt złożony z rozwiązań spotykanych na rynku logistycznym pod nazwą 4PL, czyli zarządzanie łańcuchem logistycznym klienta od A do Z.

Obrazek | Fakt 8

Fakt #8

W polskim dziale spedycji morskiej pracuje obecnie 89 osób ulokowanych w 4 oddziałach: w Gdyni, Gdańsku, Gądkach i w Warszawie. Nad płynnym transportem kontenerów po całym świecie czuwają wyspecjalizowane działy eksportu, importu i drobnicy morskiej.

Obrazek | Fakt 7

Fakt #7

Magazyny to zaawanasowane technicznie i technologicznie obszary, w których wykonywanych jest niezliczona ilość operacji, by właściwy towar trafił do odbiorcy. Są one zawsze dopasowywane do potrzeb klienta i towaru, który się w nim znajduje – w niektórych są chłodnie, specjalne regały dłużycowe, linie automatycznego sortowania czy coboty, które wspomagają prace ludzi. Mimo różnic, standardy bezpieczeństwa w magazynach są zawsze takie same – na najwyższym poziomie. Wszystko dlatego, że pracownicy magazynowi są narażeni na różnego typu obrażenia.

Obrazek | Fakt 6

Fakt #6

Kuehne+Nagel w Polsce aktywnie angażuje się w pomoc Ukrainie. Nasz kraj jest jednym z kluczowych miejsc, do których z całego świata transportowane są towary dla Ukrainy, ponieważ z Polski organizowanych jest większość dostaw ostatniej mili bezpośrednio do ukraińskich miast. 11 marca 2022 r.

Obrazek | Fakt 5

Fakt #5

Transport lotniczy to przede wszystkim szybkość, efektywność i bezpieczeństwo w dostarczaniu towarów. Globalna sieć lotnicza Kuehne+Nagel działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Transport ten może dotrzeć najszybciej w najbardziej odległe i egzotyczne miejsca, takie jak Uganda czy Nikaragua. W Kuehne+Nagel przesyłki realizujemy do 67 krajów na 148 różne lotniska. Najdłuższe trasy na bazie połączeń komercyjnych realizowane są do Nowej Zelandii przez lotniska azjatyckie lub na bliskim wschodzie.

Obrazek | Fakt 4

Fakt #4

Pierwszym działem Kuehne+Nagel w Polsce był dział spedycji drogowej, który od pierwszych dni działalności, tj. od grudnia 1991 r. obsługiwał głównie transporty do Niemiec. Wówczas pracowały w nim 3 osoby, zajmujące się zarówno obsługą ładunków całopojazdowych, jak i drobnicowych. Rosnący popyt sprawił, że w czerwcu 1992 r. firma uruchomiła kolejne biura spedycji drogowej w Katowicach, Warszawie i w Rzeszowie.

Obrazek | Fakt 3

Fakt #3

Pracownicy Kuehne+Nagel chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, m.in. w ramach współpracy z uczniami, studentami i edukatorami. Jest to ważny obszar działań firmy w Polsce.

Jednym z kluczowych momentów było uruchomienie Policealnego Studium Zawodowego dla Spedytorów. Był to pomysł członka zarządu Kuehne+Nagel i późniejszego dyrektora zarządzającego oddziałem w Polsce,  Stanisława Lukowicza.

Obrazek | Fakt 2

Fakt #2

Kuehne+Nagel to z całą pewnością ludzie, którzy w niej pracują. To oni wpływają na rozwój firmy i tworzą jej niezwykłą atmosferę.

Kuehne+Nagel Polska to aktualnie 2240 osób zatrudnionych. Prawie 47% pracowników to kobiety, a nieco ponad 53% stanowią mężczyźni.

Średnia wieku to niecałe 37 lat. Najmłodszy pracownik ma 18 lat, a najstarszy 69.

Obrazek | Fakt 1

Fakt #1

Po ponad 100 latach działalności na globalnym rynku, 16 grudnia 1991 r. w Poznaniu swoją drogę rozpoczyna Kuehne+Nagel w Polsce.

Po pierwszych latach rozwoju działalności, w 1997 r., na uroczystości otwarcia pierwszego terminala logistycznego w Gądkach osobiście przyjechał pan Klaus Michael Kühne. Zobacz, jak uczciliśmy ten przełomowy moment.

Historia

Kształtujemy świat logistyki dzięki łączeniu ludzi i towarów poprzez innowacyjne i zrównoważone rozwiązania logistyczne. Każdego dnia wykraczamy poza zakres naszych obowiązków, aby zaspokajać potrzeby klientów. Dzięki przewidywaniu wyzwań i wizjonerskiemu nastawieniu, wspieramy postęp w globalnym handlu i zbliżamy do siebie społeczności.

W 1890 r. August Küehne i Friedrich Nagel założyli w niemieckiej Bremie firmę spedycyjną. Na przestrzeni ostatnich 130 lat firma Kuehne+Nagel przeobraziła się ze zwykłej firmy spedycyjnej w globalnego partnera logistycznego, oferującego wysoce wyspecjalizowane rozwiązania dla głównych branż na całym świecie.

W Polsce działamy od 16 grudnia 1991 r. Początkowo oferowaliśmy lokalnym klientom usługi międzynarodowego transportu morskiego i drogowego, a po kilku miesiącach działalności uruchomiliśmy pierwszy magazyn oraz skład celny. Obecnie prowadzimy działalność związaną z logistyką morską, lotniczą, drogową, kolejową oraz kontraktową i zintegrowaną oraz dostarczamy narzędzia, dzięki którym wszystkie procesy mogą być kontrolowane za pośrednictwem kilku kliknięć. Jesteśmy operatorem, który dąży do tego, aby dla nadawców i odbiorców logistyka była prosta, a cały trud organizacyjny bierzemy na siebie.

Logo Kuehne+Nagel to wizytówka firmy, ale nie zawsze wyglądało, tak jak dziś.
Zobacz, jak zmieniało się na przestrzeni lat.

O firmie

Kuehne+Nagel w Polsce

Jako operator one stop shopping oferujemy pełen zakres usług logistycznych. Dzięki temu, klient jest w stanie znaleźć u jednego dostawcy ofertę logistyczną dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb i dokonać optymalizacji swojego łańcucha dostaw.

Uwzględniamy potrzeby i specyfikę każdej branży. Między innymi branży farmaceutycznej i medycznej, automotive, przemysłu lotniczego, dóbr konsumenckich oraz przemysłu wysokiej technologii.

Dowiedz się więcej →

  • 30 lat działalności na polskim rynku logistycznym

  • 132 lata działalności na globalnym rynku logistycznym

  • Ponad 1 700 specjalistów z dziedziny logistyki i łańcucha dostaw w Polsce, którzy każdego dnia dają z siebie wszystko

  • 26 biur i obiektów logistycznych w Polsce, dzięki którym jesteśmy bliżej naszych klientów

  • Ponad 5000 klientów zaufało nam i powierzyło nam swoje działania logistyczne

  • 24/7 działamy codziennie 24 h na dobę, aby dowieźć naszym klientom wymaganą jakość

Historia

/Galeria zdjęć

To pracownicy stoją za sukcesem firmy. Dziękujemy Wam za ogromny wkład w rozwój Kuehne+Nagel Polska. Bez Was nie byłoby Nas. Zobacz archiwalne zdjęcia z wydarzeń firmy z udziałem pracowników.

Ludzie

Poznaj historie naszych pracowników, zapoznaj się z sylwetkami prezesów oddziału firmy w Polsce, przeczytaj, czym dla nich jest Kuehne+Nagel. Chcesz razem z nami budować przyszłość firmy? Dołącz do nas!

Zobacz, jak możesz to zrobić →

Prezesi Kuehne+Nagel na przestrzeni 30 lat

Prezesi Kuehne+Nagel na przestrzeni 30 lat
Stanislaw Lukowicz Kuehne+Nagel

Stanislaw Lukowicz

Dyrektor zarządzający Kuehne+Nagel w Polsce od 2002 do 2008 r.

Stanislaw rozpoczął swoją karierę w Kuehne+Nagel w Hamburgu w 1974 r. w międzynarodowym dziale spedycji drogowej. W 1992 r. został powołany na stanowisko dyrektora w zarządzie Kuehne+Nagel na Europę Środkowo-Wschodnią i był odpowiedziany za Polskę, Rosję, Kazachstan, Ukrainę i kraje bałtyckie. W latach 2002-2008 obejmował stanowisko Dyrektora Zarządzającego Kuehne+Nagel w Polsce, a w latach 2009-2013 stanowisko Senior Vice President w centrali firmy w Szwajcarii. Od 2014 r. jest na emeryturze.

Tobias Jerschke Kuehne+Nagel

Tobias Jerschke

Dyrektor zarządzający Kuehne+Nagel w Polsce od 2008 do 2014 r.

Tobias rozpoczął swoją karierę w Kuehne+Nagel w Schindellegi w 1998 roku. Po kilku latach w centralnym departamencie rozwoju korporacyjnego, który od 2001 r. prowadził jako Vice President, w 2005 r. został powołany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego we Francji, a później, w 2006 r., na Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w regionie południowo-zachodniej Europy. W latach 2014-2018 obejmował stanowisko Senior Vice President w dziale logistyki zintegrowanej. Obecnie obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego w strukturach Kuehne+Nagel w Luksemburgu i w Belgii.

Ingo Goldhammer Kuehne+Nagel

Ingo Goldhammer

Dyrektor zarządzający Kuehne+Nagel w Polsce od lipca 2014 r. do stycznia 2018 r.

Ingo Goldhammer rozpoczął swoją karierę w Kuehne+Nagel w 1998 r. w Brazylii. W tym czasie pełnił wiele kluczowych pozycji zarządczych w Ameryce Łacińskiej. Od 2008 roku, z powodzeniem zarządzał oddziałami firmy w Chile, Peru i Boliwii. Obecnie zarządza regionalnym oddziałem Kuehne+Nagel w Chile.

Guillaume Sauzedde Kuehne+Nagel

Guillaume Sauzedde

Guillaume Sauzedde dołączył do Kuehne+Nagel w 2008 roku, przejmując odpowiedzialność za logistykę kontraktową dla branży automotive w Wiedniu.

Tę pozycję zajmował do końca 2011 r., do czasu gdy został Dyrektorem Logistyki Kontraktowej w Polsce. W 2015 roku objął stanowisko starszego wiceprezesa logistyki kontraktowej w regionie centralnej i wschodniej Europy. Stanowisko dyrektora zarządzającego w Kuehne+Nagel Polska obejmował od stycznia do września 2018 r. Obecnie rozwija swoją karierę poza strukturami Kuehne+Nagel.

Wojciech Sienicki CEO Kuehne+Nagel

Wojciech Sienicki

Wojciech Sienicki pracuję w Kuehne+Nagel od 2011 r.

Stanowisko dyrektora zarządzającego objął we wrześniu 2018 r. Wojciech ma ponad 30 - letnie doświadczenie w branży TSL. Był współwłaścicielem wielu firm transportowych i spedycyjnych. Został odznaczony odznaką honorową "Zasłużony dla Transportu RP", odznaką honorową diamentową "Zasłużony dla ZMPD" oraz Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Członkowie zarządu

/Kuehne+Nagel w Polsce

Wojciech Sienicki

Dyrektor Zarządzajacy i Prezes Zarządu

Jolanta Małachowska

Dyrektor logistyki lotniczej

Jacek Liszewski

Dyrektor logistyki morskiej i logistyki projektów

Maciej Sobek

Dyrektor logistyki drogowej

Christophe Le Corre

Dyrektor logistyki kontraktowej

Emilia Górska-Mytyk

Dyrektor sprzedaży i marketingu

Matthias Koloszar

Dyrektor działu finanse

Małgorzata Odyniec

Dyrektor działu HR

Eugeniusz Nowak

Dyrektor działu usług celnych

Michał Dydak

Dyrektor działu IT

Iwona Śliwińska

Dyrektor działu prawnego

Marek Czembrowski

Dyrektor działu QSHE

Wydarzenia

Każda lokalizacja Kuehne+Nagel w Polsce będzie celebrować okrągłe urodziny w różny sposób. Ich kreatywność z pewnością zaskoczy, przekonaj się. Pierwszą uroczystość zaplanowaliśmy w czerwcu. Zostań z nami i sprawdzaj, jak świętujemy 30. urodziny w całej Polsce.

Wprowadź te informacje, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

(0/1000 znaków)

Kuehne + Nagel Sp. z o.o.

ul. Krakowiaków 34 02-255 Warszawa marketing.pl@kuehne-nagel.com

0%